Tallinna Krematoorium

Tallinna Krematoorium pakub täielikku matuseteenust – korraldame nii tuhastamismatuseid, hauamatuseid, kui ka urnimatuseid.

Transpordime lahkunu kodust või haiglast ööpäevaringselt kogu Eestis (ka saartelt) või ka välismaalt.

Matusetseremooniate läbiviimiseks on võimalik kasutada nii suurt kui väikest kabelit, olenevalt matuseliste hulgast.

Korrastame ja riietame lahkunu, võimalik on valida kõnelema nii matusetalitaja kui kirikuõpetaja, pakume matuse muusikalist kujundust. Alati on saadaval üle 100 erineva tuhaurni ja lai valik kirste hauamatuseks. Soovi korral võite tellida matust jäädvustama professionaalse fotograafi. Samuti asub majas kaks peiesaali, kus on peale matusetseremooniat võimalik lahkunut mälestada.

Tallinna Krematooriumi kontor asub Pärnamäe kalmistul, Pärnamäe tee 36, ööpäevaringne kontakttelefon on 623 8808.


Lahkunu transport 24h

Ööpäevaringne transport krematooriumisse üle Eesti, telefonil 623 8808. Samuti aitame teie välismaal lahkunud lähedased transportida kodumaale.

Hauamatus

Tallinna Krematoorium korraldab ka traditsioonilisi hauamatuseid, kus enne kirstu muldasängitamist toimub matusetseremoonia kabelis või kirikus, või ainult hauaplatsil.

Tuhastamismatus

Tuhastamismatuse puhul toimub tseremoonia avatud või kinnise kirstuga, ning peale tseremooniat lahkunu tuhastatakse. Urnimatuse puhul tuhastatakse lahkunu enne tseremooniat, ning tseremoonia toimub kirstu asemel urniga.

Lahkunu transport välismaalt

Toimetame vajadusel teie välismaal lahkunud lähedased tagasi kodumaale. Meil on kõik piiriüleseks lahkunu transpordiks vajalikud vahendid ning kogemused dokumentide vormistamisel välisriigis. Loe lähemalt…

Suur valik tuhaurne ja kirste

Suurim tuhaurnide valik Eestis – alati saadaval üle 100 erineva urni puidust, dolomiidist, metallist, keraamikast. Lisaks lai valik kirste hauamatuseks.

Matuseteenuse leping

Võimalik on sõlmida eellepinguid teenuse osutamiseks tulevikus. Seega saab tellida iseenda matuse korraldamine ja tasuda teenuste eest lepingu sõlmimise hetkel kehtivate hindade järgi.